Menu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę profesjonalnego i stabilnego łącza Internetowego wykorzystującego jedno z następujących mediów transmisyjnych będących w naszej ofercie, a spełniające wymagania szerokiej grupy klientów:

1. Łącza światłowodowe,
2. Radiolinie Ericsson – pasmo licencjonowane,
3. Łącza radiowe – pasmo nielicencjonowane 5GHz.

Budowana sukcesywnie przez naszą firmę własna sieć światłowodowa pozwala na korzystanie przez coraz większej ilości klientów biznesowych z łącz o dużych przepustowościach. Dostęp do sieci światłowodowej gwarantuje symetryczny dostęp do internetu z prędkościami od < 10/10Mbps do prędkości sięgających 100/100Mbps. Wykorzystujemy nowoczesne switch'e Cisco, światłowody najlepszych firm m.in Fibrain. Posiadamy własne urządzenia umożliwiające montaż i spawanie światłowodów.
Dzięki radioliniom Ericsson oraz licencjonowanemu przez UKE pasmu, możemy zostawić dla Państwa link radiowy od prędkościach do 300Mbps, przy gwarantowanej przepustowości łącza bez względu na warunki atmosferyczne. Radiolinia doskonale zastępuje łącze światłowodowe jeśli chodzi o parametry niezawodności, mając tę przewagę, że jej zamontowanie i uruchomienie możliwe jest w przeciągu jednego tygodnia. Radiolinia Ericsson w wielu przypadkach traktowana jest w firmach jako niezawodne łącze backup'owe dla łącz światłowodowych.
Radiowe łącza asymetryczne i symetryczne w technologii nielicencjonowanej 5HGz są świetną alternatywą dla firmy poszukujących łącz o prędkościach od 1Mbps do 10Mbps, dla których istotnym czynnikiem jest niski koszt instalacji oraz abonament miesięczny.Tutaj również po pozytywnym potwierdzeniu warunków technicznych uruchomienie usługi możliwie jest w przeciągu jednego tygodnia.

 

 • Profesjonalny Internet dla Firm to stały, nieograniczony dostęp do sieci bez limitów (łącza asymetryczne i symetryczne) ściągania i wysyłania danych,
 • Najlepszy sprzęt jaki jest obecnie dostępny na rynku,
 • Personel techniczny mający szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie branży IT,
 • Szeroki wachlarz usług dodatkowych, między innymi: projekt i wykonanie sieci informatycznych w Firmach.

 

Wycenę łącza internetowego oraz wszelkich kosztów związanych z przyłączeniem w przypadku klienta biznesowego przygotowujemy indywidualnie.

 

 • Łącza o dużych przepustowościach są wspomagane technologią BGP (Protokół Dynamicznego Routingu) co pozwala na stabilną pracę we wszystkich segmentach naszej sieci, co w wyraźny sposób wpływa na komfort korzystania z zasobów Internetu przez naszych Klientów. Firma Eurolan korzysta z czterech operatorów. W razie awarii jednego z nich, ruch zostaje automatycznie przełączony na kolejnego operatora.
 • CIR (ang. Committed Information Rate) jest przepływnością jaką usługodawca gwarantuje klientowi przy zachowaniu parametrów jakościowych, takich jak opóźnienie, poziom traconych ramek, itd.
 • SLA (Service Level Agreement)- Gwarancja Jakości Świadczonych Usług

 

Zapewniamy szybką reakcję techniczną. Lokalny serwis gwarantuje natychmiastowe działania.

 

 • W momencie wzrostu zapotrzebowania ze strony Klienta, parametry Dostępu mogą zostać natychmiast zmodyfikowane.
 • Dostęp może być uruchomiony w lokalizacji Klienta zaledwie kilka dni po podpisaniu umowy.
 • Proces instalacji usługi w żaden sposób nie zakłóca pracy firmy.
 • Przekazanie do użytku zestawionego łącza poprzedzamy gruntownymi testami.
 • Szybkość transmisji ma kluczowe znaczenie dla naszych Klientów.
 • Stale rozbudowywana przepustowość łączy oraz współpraca z czołowymi operatorami międzynarodowymi zapewniają zachowanie najwyższej jakości usług, zgodnej z parametrami zapisanymi w umowie.
 • Jesteśmy pewni najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań telekomunikacyjnych.
 • Niezawodność działania sieci przez nas oferowanych zapewniają zaawansowane systemy zabezpieczeń

 SGT